• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ingame photography

  1. NecrotoX

    Ваши in-game фотографии

    Бидејќи имаше некои одлични слики од игри во некои други теми, отварам ваква тема каде што ќе можеме на едно место да споделуваме наши т.н. фотографии од игри, направени со алатки како Ansel или некои слични. Значи пожелно е да не бидат обични скриншоти туку да наликуваат повеќе на фотографии...
На врв Дно