• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

игрици

  1. toshex

    GameRetro [официјална тема]

    Здраво дечки! Ко што повеќето сте запознати лани започнав јутуб канал под псевдонимот SmashB. Успеав да едитирам едно видео пред да сфатам дека треба повеќе труд и припреми. Годинава го ребрендирав каналот во GameRetro, снимав многу материјал со DSLR камера, направив подобар сетап, вложив во...
На врв Дно