Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

електронско банкарство

 1. bobipp

  Обид за злоупотреба на платежна картичка од УНИ Банка

  Интересно, минатата сабота излегувам на кафе, и така спремајќи се, ми дојде смс на мобилен, од праќачот UNIBANK_OTP, од кој и порано имам добивано OTP код за да потврдам трансакција. Но сега добив код за трансакција која не сум ја направил, во висина од 12.00 GBP, adidas UK Limited...
 2. NecrotoX

  НЛБ Банка

  Сакав да поставам едно прашање и при пребарување видов дека има различни информации расфрлани во повеќе различни теми, па отварам една тема каде што ќе може да се водат општи дискусии за НЛБ Банка и нејзините апликации, електронски сервиси и услуги итн.. Дали некој користел НЛБ Клик за да прати...
На врв Дно