• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

air

 1. DonFrozex

  Продавам Macbook Air М1 13.3" 2021

  Планирам да го дадам персоналниов Мек, пошто 99% од времето го користам службениот, и овој ми малтене стои во фиока. Ова може да се потврди и по колку е користен, односно колку battery cycles има. Лаптопот е козметички 10/10, нема никакви оштетувања или проблеми по него. Купен од MediaMarkt...
 2. darko_989

  Искуства со DJI Mavic Air

  Дечки, дали има некој искуство со DJI Mavic Air. Еден кинески ми избега на прво летање, а моментално користам DJI Ryze Tello и сум презадоволен. Сакам да купам Mavic Air, па ако има некој што користи ме интересира: Каков е сигналот во урбана средина( дека користи wifi конекција ) Искуства со...
 3. Gilfoyle

  Рецензија Xiaomi Air 12.5

  Долго време сум на форумов и за жал морам да кажам дека одамна немам видено квалитетно и убаво скоцкано review. Пред 10 дена решив да го нарачам лаптопот од повеќе причини. Најпрво се дрзнав да го нарачам лаптопот поради цената а и мојот ентузијастички дух. И сега тука одма ќе рипне некој...
На врв Дно