1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darko_989
Последна активност:
22 Февруари 2019
Зачленет:
21 Јануари 2013
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
13 Мај 1989 (Возраст: 30)
Локација:
Skopje

Сподели

darko_989

Intern, Машко, 30, од Skopje

darko_989 последен пат беше виден (како):
22 Февруари 2019