1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by sp1on

 1. sp1on
  Продаден. Клуч.
  Мислење од: sp1on, 26 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 2. sp1on
  UP.
  Мислење од: sp1on, 23 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 3. sp1on
  UP 8K.
  Мислење од: sp1on, 19 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 4. sp1on
  Up 8500.
  Мислење од: sp1on, 15 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 5. sp1on
 6. sp1on
  Фала ви дечки за проценките!
  Мислење од: sp1on, 13 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 7. sp1on
 8. sp1on
  .up Sent from my iPhone using Tapatalk
  Мислење од: sp1on, 10 Јуни 2019 Во форумот: Купувам
 9. sp1on