1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
someone911
Последна активност:
30 oктомври 2019
Зачленет:
10 oктомври 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Роденден:
4 Мај 1991 (Возраст: 28)

Сподели

someone911

Intern, 28

someone911 последен пат беше виден (како):
30 oктомври 2019