• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Simeon Arsov

 1. S

  Рецензија Color Bustle македонска игра за андроид(MegaTechRevolution)

  Polovin te rabrav, polovin ne, ama ja i dancev sme 2 razlicni licnosti. I ja i on so uste eden drugar ja zaedno pravivme vaa igra. I mavni eden like na temata.
 2. S

  Рецензија Color Bustle македонска игра за андроид(MegaTechRevolution)

  *Borat Akcent* Veri nais, high five
На врв Дно