1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ShaoKahn
Последна активност:
28 Март 2015
Зачленет:
19 Јули 2011
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
2 Април 1987 (Возраст: 32)

Сподели

ShaoKahn

Intern, 32

ShaoKahn последен пат беше виден (како):
28 Март 2015