1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ragazzodule
Последна активност:
10 Април 2020
Зачленет:
20 ноември 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јули 1981 (Возраст: 38)
Веб-страна:
Локација:
Skopje

Сподели

ragazzodule

Intern, Машко, 38, од Skopje

ragazzodule последен пат беше виден (како):
10 Април 2020