1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mladenov
Последна активност:
16 Септември 2019 во 22:06
Зачленет:
28 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
15 Јануари 1993 (Возраст: 26)

Сподели

mladenov

Intern, 26

mladenov последен пат беше виден (како):
16 Септември 2019 во 22:06