1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од fuzzjaw

 1. 1000
  Доделено: 15 Мај 2020

  Ѕвезда

  2000 Допаднати мислења

 2. 100
  Доделено: 23 oктомври 2019

  Зависник

  Постирај 1000 мислења.

 3. 50
  Доделено: 12 Јануари 2019

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 4. 50
  Доделено: 9 Јули 2018

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.

 5. 10
  Доделено: 1 Мај 2018

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 6. 25
  Доделено: 6 ноември 2017

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 7. 40
  Доделено: 2 Септември 2017

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 8. 10
  Доделено: 18 Август 2017

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 9. 30
  Доделено: 4 Август 2017

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 10. 20
  Доделено: 12 Јули 2017

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 11. 10
  Доделено: 19 Јуни 2017

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 12. 5
  Доделено: 19 Април 2017

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 13. 5
  Доделено: 28 Јуни 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот