• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од djdeko83

  1. D

    Префлување пари од интернет ?

    Здраво дечки... Отворив сметка на http://www.williamhill.com/ е сега прашањето е дали доколку успеам да направам некој денар (евро) дали парите ќе можам да ги подигнам, и како би го направил тоа бидејќи вилиамхил прифаќа и moneybookers дали е подобро дирекно на картичка, на сметка или преку...
На врв Дно