• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Dionis

Роденден
5 октомври 1995 (Возраст: 25)
Прекар
Snick
Професија
Student
Најчесто користени апликации
Ubuntu 11.04
Омилен спорт
Fudbal
На врв Дно