• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од DayWalker

  1. DayWalker

    One Plus One

    Го користам телфонов веќе 2 месеца, ептен сум задоволен. Најпрово ептен сум гик за телефони, чепкало сум и сакам добар телефон. Имав ХТЦ ОНЕ кога искочи, го земав во УСА и телефонот беше страшно нешто а и уште е за мене. Се навикнав на сенсот и некако бев скептик да се префрлам накај ванила...
На врв Дно