• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од darko_maksimov

  1. D

    samsung gt-s 3100

    dali znae nekoj kako mozam da go dekodiram najdov nekoj kodovi za disable network lock ali ima nekoj code od telefono plus so treba da se unese ....eve sto najdov *#7465625# = Check the phone lock status *7465625*638*Code# = Enables Network lock #7465625*638*Code# = Disables...
На врв Дно