1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by damil

 1. damil
 2. damil
  Дирекцијата им е сега богу иза леџа.
  Мислење од: damil, 24 Август 2019 во 02:22 Во форумот: Сетек
 3. damil
 4. damil
  Ај резервирај до јутре.
  Мислење од: damil, 21 Август 2019 во 22:09 Во форумот: Продавам
 5. damil
  Одбиле персонален данок 11.1%.
  Мислење од: damil, 21 Август 2019 во 15:33 Во форумот: Oстанато
 6. damil
  Мала шала ;)
  Мислење од: damil, 20 Август 2019 во 16:35 Во форумот: Oстанато
 7. damil