1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BokUre
Последна активност:
1 Декември 2019
Зачленет:
14 Март 2008
Мислења:
9
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
170
Роденден:
7 Јуни 1983 (Возраст: 36)

Сподели

BokUre

Intern, 36

BokUre последен пат беше виден (како):
1 Декември 2019