1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
210
Последна активност:
21 oктомври 2019
Зачленет:
18 Април 2007
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
160

Сподели

210

Intern

210 последен пат беше виден (како):
21 oктомври 2019