1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bidikov
Последна активност:
29 Јули 2019
Зачленет:
8 Април 2007
Мислења:
50
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
170
Веб-страна:

Сподели

bidikov

Intern

bidikov последен пат беше виден (како):
29 Јули 2019