1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кој модел на мобилен/смартфон користите?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Ismet, 9 Април 2007.

 1. Noobie_(n0t)

  Noobie_(n0t)
  Intern

  31
  3
  16 oктомври 2010
  Sony Ericsson W595. Онака, океј ми е сега за сега. Уште "само" :plachko2: година и пол да истече договорот, и ќе земам некое ѕверче (ова прво па мушко, ај да не претераме) :D
  Иначе добар е.. :) Малку кочи коа ќе му набутам 400 песнички.. ама тера :) :bravo:
   
 2. Ceco

  Ceco
  Gaining Experience

  620
  171
  29 Септември 2010
  Samsung S5620 Monte.. Интересно телефонче.. има добри карактеристики..солиден звук... и најбитно мене ми се допага ;) :))
   
 3. Zarko

  Zarko
  Intern

  38
  6
  22 Јуни 2010
  Sony Ericsson Vivaz pro. Добри карактеристики за парите, тоа што го кочи е Symbianot, главно поради тоа што имам имам инсталирано преку 100 апликации :) инаку default иде добро и сум задоволен. A најдобар телефон ми е Nokia N900 :bravo:
   
 4. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
 5. Ristofv

  Ristofv
  Intern

  9
  1
  30 oктомври 2010
 6. milky

  milky
  Intern

  20
  0
  31 oктомври 2010
 7. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,636
  1,301
  13 Август 2009
  Машко
  ОФФ: Може ли некако да се уклучам на wi-fi од SE c510i?
   
 8. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
  Телефонот нема Wi-Fi:plachko2: не можеш да се вклучиш никако. :ha:
   
 9. ки4ма

  ки4ма
  Intern

  234
  17
  21 Февруари 2008
  Машко
 10. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  596
  206
  21 Август 2010
  Машко
  Alcatel A65

  [​IMG]

  ск су оскудација паре, мора да се чував.:)) ј/к. LG U310 користам.
   
 11. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 12. krema

  krema
  Professor

  10,633
  10,218
  24 Јуни 2009
  Машко
  Alcatel ili Siemens A65 ??
   
 13. Devojkata

  Devojkata
  Redhair Geek

  174
  56
  30 ноември 2008
  студент
 14. Fearless

  Fearless
  Gaining Experience

  753
  188
  22 Јули 2009
  Машко
 15. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  596
  206
  21 Август 2010
  Машко
  @krema извини за фаталната грешка. Колку само заборавив дека Siemens била марката :)
   
 16. anti-spam

  anti-spam
  Intern

  200
  10
  9 Септември 2010
  Машко
  Студент
 17. cancem1

  cancem1
  Intern

  1
  0
  7 Декември 2010
 18. #samurai#

  #samurai#
  Gaining Experience

  314
  270
  9 oктомври 2010
 19. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
 20. darkone

  darkone
  Intern

  29
  8
  3 Декември 2010
 21. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
 22. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  162
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
 23. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,345
  349
  5 Јули 2009
 24. Tunee

  Tunee
  Intern

  209
  4
  19 Јануари 2010
  The best phone ever !
  Го имам од пред 2 месеца.. многу добар телефон ! Respect ! :bravo:
  [​IMG]
   
 25. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,344
  1,010
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
  Од вчера LG Optimus One P500

  [​IMG]
   

Сподели

Вчитување...