1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Google Wave Invites

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Andrijeski, 2 oктомври 2009.

 1. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Сака некој? :)
   
  1 person likes this.
 2. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
  јас
   
 3. vasildb

  vasildb
  Intern

  209
  6
  17 Април 2007
  Јас би сакал.

  Фала. :)
   
 4. Тони

  Тони
  Gaining Experience

  511
  168
  11 Април 2008
  Машко
  Студент
 5. petar.bt

  petar.bt
  Intern

  731
  20
  12 Август 2007
 6. sumi

  sumi
  On your way to fame

  1,126
  740
  8 Април 2007
  Машко
  Може и за мене
   
 7. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
 8. 386ka

  386ka
  Gaining Experience

  2,365
  193
  22 Декември 2007
  Дај бе чим даваш :)
   
 9. vitez05

  vitez05
  Intern

  44
  1
  30 Март 2009
  ајде ако може и за мене една
   
 10. ''TcM>>

  ''TcM>>
  Intern

  961
  39
  6 Јануари 2008
  Машко
  Wave mania.. :D
  Give me 1 2 me... :rolleyes:
   
 11. m3ntal

  m3ntal
  Intern

  112
  8
  5 Февруари 2009
  Let's see what the fuss is all about! :))
   
 12. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
 13. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
 14. Nikola_sr

  Nikola_sr
  Intern

  260
  5
  3 Септември 2007
  Ако може и на мене.:)
   
 15. sdarko

  sdarko
  Gaining Experience

  1,051
  64
  28 Септември 2008
  Сакам и јаааааа
   
 16. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,277
  553
  3 Април 2008
  може и мене еден, благодарност однапред
   
 17. StenmarC

  StenmarC
  Intern

  716
  13
  16 Април 2007
  И јас сум за :)

  Благодарам
   
 18. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Ај ако сакаш дај ми и мене :p
   
 19. RFox

  RFox
  Intern

  380
  31
  13 Септември 2008
  Машко
 20. Megatron

  Megatron
  Intern

  146
  4
  18 Април 2007
 21. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  :rolleyes:
   
 22. stole_pesov

  stole_pesov
  Intern

  530
  17
  25 Април 2008
  Веднаш и на мене.....

  Благодарам
   
 23. GigaC

  GigaC
  Intern

  344
  7
  23 Април 2008
 24. nCounTr

  nCounTr
  Intern

  474
  41
  5 Мај 2009
  Ако можиш да ми дадеш инвајт ке биде супер...

  Фала ти многу однапред.
   
 25. chemicalx

  chemicalx
  Intern

  17
  0
  3 Декември 2007
  Машко

Сподели

Вчитување...