1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
draganb
Последна активност:
4 Март 2020
Зачленет:
2 Септември 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
2 oктомври 1979 (Возраст: 40)

Сподели

draganb

Intern, Машко, 40

draganb последен пат беше виден (како):
4 Март 2020