Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

хајсенс

  1. ContentBot

    Рецензија Го тестиравме новиот 65 инчен ULED телевизор на Hisense, 65U8GQ

    Во соработка со Hisense и канцеларијата на Gorenje, добивме за рецензија еден од најновите производи - ULED телевизорот U865GQ. Нашите импресии може да ги погледнете во видеото или во пишана форма на текстов > Го тестиравме новиот 65 инчен ULED телевизор на Hisense, 65U8GQ [рецензија] ⋆ IT.mk
На врв Дно