Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

silent

 1. Genesis Gaming Xenon 220

  Genesis Gaming Xenon 220

  Продавам глушец Genesis Gaming Xenon 220 ,глушецот е користен неполни 8 месеци,доаѓа во фул пакување,без знаци на користење и е потполно 100% исправен,гаранцијата е помината имаше само 6 месеци гаранција (сеуште ја чувам фискалната и документот од гаранцијата).Сликите се од глушецот,и да...
 2. Oktar

  Проблем Тивок глушец

  Имам проблем... невестата се жали дека многу гласно ми кликал маусот и притоа го нарушувал нејзиниот сон и душевен мир и спокојство. Во такви ситуации, јас морам да останам доследен на својата машкост и да го презентирам својот став и да се држам цврсто до него, велејќи: да драга, еве сега...
На врв Дно