• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

silent

  1. Oktar

    Проблем Тивок глушец

    Имам проблем... невестата се жали дека многу гласно ми кликал маусот и притоа го нарушувал нејзиниот сон и душевен мир и спокојство. Во такви ситуации, јас морам да останам доследен на својата машкост и да го презентирам својот став и да се држам цврсто до него, велејќи: да драга, еве сега...
На врв Дно