Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Genesis Gaming Xenon 220

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
400 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://genesis-zone.com/product/xenon-220?ir=1
Продавам глушец Genesis Gaming Xenon 220 ,глушецот е користен неполни 8 месеци,доаѓа во фул пакување,без знаци на користење и е потполно 100% исправен,гаранцијата е помината имаше само 6 месеци гаранција (сеуште ја чувам фискалната и документот од гаранцијата).Сликите се од глушецот,и да напоменам дека глушецот е Silent button switches.Цената е 400 денари фиксна цена.

Контакт ПП

Specification:
Maximum resolution: 6400 DPI
Specialized: For Gamers
Resolution: 500 - 6400 DPI
Sensor: Optic
Glide type: Teflon
Acceleration: 12 G
Maximum tracking speed: 32 inch/s
Maximum frame rate: 4000 FPS
Communication: Wired
Cable length: 180 cm
Number of buttons: 7
Programmable buttons: Yes
Number of programmable buttons: 7
Colour: Black
Illumination color: RGB
Illumination: Yes
Connectors: USB 2.0

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
308

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно