Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

servis

 1. P

  Најдобар сервис за Самсунг?

  Сакам да направам промена на батерија на Самсунг С10 и не сум сигурен во кој сервис да отидам. Дали негде користат оригинални батерии? Знам дека Видео Дата е овластен сервис за Самсунг. Друга опција би било МегаМобил.
 2. G

  Сервис за Alienware Лаптоп

  Станува збор за Alienware 17 R3 i7 6700HQ, главниот проблем во HDMI портот, треба да се фаќа агол со кабелот за да се пренесе слика на монитор. При најмало поместување или тресење на масата се губи сликата и од поново треба да се гаѓа аголот, а тежок е за гаѓање. Исто така и доколку се извади...
 3. zemakius

  Греој манастирски во Анхоч

  TLDR: Купено open-box биро со дефект, вратено од сервис не допрено. Купив биро кое веќе го имаа ставено на изложба во Анхоч, и поради претходните добри искуства со Анхоч не го отворив во дуќанот поради силна доверба во нив. Масето дома ми стигна со една дупка на левата ногарка.. го враќам во...
 4. V

  Македонски Сервис за Слики

  Креиран и пуштен е нов бесплатен сервис за слики со привремен домен www.slikaj.con.mk. После 15-ти декември ќе биде достапен и официјалниот домен. Пробајте :)
На врв Дно