1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gego
Последна активност:
19 oктомври 2019 во 16:28
Зачленет:
6 Декември 2009
Мислења:
254
Допаѓања:
264
Поени од трофеи:
215

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
Телекомуникациски Техничар

Сподели

gego

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Awesome! I've just received my free minecraft giftcode! >> minecraftnow.us << 28 Август 2013

gego последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Одлични зделки и препораки за хардвер, 19 oктомври 2019 во 16:28