Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rtx3050

  1. Lenovo IdeaPad Gaming 3

    Lenovo IdeaPad Gaming 3

    Се продава нов, неупотребуван лаптоп Lenovo IdeaPad Gaming 3 со гаранција. Лаптопот е добиен на наградна игра, се продава бидејќи немам потреба од истиот. Спецификациите се наведени на една од сликите.
На врв Дно