• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

подарувам

 1. bogdan.j

  Продадено Подарувам Tenda AP4 аксес поинт/рутер и Planet WNRT-627(V2) рутер

  Подарувам Tenda AP4 и Planet WNRT-627(V2). Во исправна функција се уредите, само за Planet рутерот не можам да го најдам адаптерот. Ако сака некој, бујрум. 1643058626 Подарени. Администрација затворај тема.
 2. bogdan.j

  Подарувам Подарувам слушалки Beats прва генерација

  Ги подарувам слушалкиве. Само џабе ми седат дома. Исправни се и функционални, исто како од првиот ден кога ги зедов. Имаат мали козметички гребаници и една напукната пластика. Ако сака некој-негови се.
 3. champagnepepe

  [Подарувам] Philips Brilliance 107P4 CRT

  Бидејќи сум во неможност да отворам тема во огласи, а сакам да го подарам некому мониторчево, ја отворив темава тука. Некој што сака да проба high refresh rate gaming, вреди да го ѕирне. Состојба : Mint (не е пожолтен). Работи со ВГА кабел (preinstalled). 17 инчен, одлични бои, одлична црна...
 4. Metuzalem

  (ecig) Продавам, купувам, менувам, подарувам...

  Идејата на темава е да биде збирна тема за огласи од тематиката на електронски цигари за да не се мешаме во секцијата за огласи на форумот и да не ја поплавуваме со работи кои често и немаат значителна вредност во споредба со другите работи што се продаваат таму. Истото се однесува и на главната...
На врв Дно