• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

огласи

 1. toshex

  Зделки од Огласи [Добри Огласи]

  Тема со цел да се споделуваат зделки од огласи (односно добри огласи) кои вам лично не ви користат а мислите дека припадници на ИТ заедница би им користеле. Пример: гледате оглас за екстра сочуван (пример нов во кутија) ретро грамафон по поволна цена, вам не ви треба па го споделувате тука.
 2. berezitski

  Пронајди

  Прв македонски пребарувач на производи и услуги од областа на онлајн огласувањето. Pronajdi Сите огласи на едно место. Ајде коментари и сугестии :)
На врв Дно