Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

noctua

 1. Кулер за процесор Noctua NH-D15 chromax.black

  Кулер за процесор Noctua NH-D15 chromax.black

  Продавам кулер за процесор Noctua NH-D15 chromax.black. Доаѓа во оригинално пакување, со сите дополнителни акцесоари. Преостаната локална гаранција од 4 години.
 2. Noctua NH-D15 chromax.black

  Noctua NH-D15 chromax.black

  Се продава кулерот од наслов. Купен е декември 2023 од Нексио за 6.800 ден, користен е помалку од една недела. Ради висок РАМ не го собира во куќиштето па затоа го продавам. Оригиналнта паста е потрошена затоа ставив други две. Деловите за Интел се неотворени, оние за АМД ги ставив во кесичка...
 3. Noctua NF-A12x15 PWM

  Noctua NF-A12x15 PWM

  Купен од JVSNet со гаранција до 01/08/2027 Многу малку користен во беспрекорна состојба, доаѓа во оригинална кутија со сите кабли и додатоци.
 4. Noctua NF-F12 PWM

  Noctua NF-F12 PWM

  Се продава вентилаторот, во безпрекорна состојба Доаѓа во оригинална кутија со сите додатоци.
 5. Noctua NH-D14

  Noctua NH-D14

  Навидум стар, но одличен ладилник за вашите централни процесирачки единици! До пред 3 дена го ладеше мојот i9 9900k, и без никаква реална причина и потреба беше заменет co NH-D15 chromax.black. За жал, ко некој кретен сум изумил да го сликам самиот кулер, па имам слика само од пропелерите кога...
 6. Noctua NH-U12S

  Noctua NH-U12S

  Купен 11-09-2020 од JVSnet со гаранција до 11-09-2025 Доаѓа во кутија со сите додатоци. Повеќе инфо во ПП
 7. Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Се продава кулерот, нов никогаш не употребен со сите додатоци во кутија. Одличен за SFF конфигурации. :) 37mm low profile For use with AMD processors up to 95W 100% RAM compatibility 100% compatibility with PCIe cards on mini-ITX NF-A9x14 HS-PWM chromax.black premium fan Compatible with AMD AM4...
На врв Дно