Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Noctua NF-F12 PWM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
750 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://noctua.at/en/products/fan/nf-f12-pwm
Се продава вентилаторот, во безпрекорна состојба

Доаѓа во оригинална кутија со сите додатоци.

Информации

Автор
CyberMen
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
274

Повеќе огласи од CyberMen

На врв Дно