1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
FreakyDroid
Зачленет:
21 Август 2008
Мислења:
507
Допаѓања:
534
Поени од трофеи:
365

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Гевгелија
Занимање:
3D Visualizer

Сподели