Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Noctua NF-A12x15 PWM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://noctua.at/en/nf-a12x15-pwm
Купен од JVSNet со гаранција до 01/08/2027

Многу малку користен во беспрекорна состојба, доаѓа во оригинална кутија со сите кабли и додатоци.

Информации

Автор
CyberMen
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
145

Повеќе огласи од CyberMen

На врв Дно