Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Кулер за процесор Noctua NH-D15 chromax.black

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://noctua.at/en/nh-d15-chromax-black
Продавам кулер за процесор Noctua NH-D15 chromax.black. Доаѓа во оригинално пакување, со сите дополнителни акцесоари. Преостаната локална гаранција од 4 години.

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
143

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно