Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

концептива

  1. ContentBot

    Концептива – тимот кој нуди револуција во HR едукација со Coach [стартап на месецот]

    Овој текст е дел од иницијативата “.mk стартап на месецот” нa IT.mk и Startup Macedonia во кој секој месец ќе профилираме по еден .мк стартап кој е на пат кон успехот. .мк стартап на месецот [јануари, 2022]: Концептива и нивниот продукт Coach – гејмифицирана платформа за поефикасни корпоративни...
На врв Дно