• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

коди

  1. smole

    Kodi - Генерална дискусија

    Генерална дискусија за Kodi, постирајте ги вашите прашања, одговори и препораки за адони. 1. На Exodus дали има опција кај филмовите што се прикажуваат да гледам трејлери и ривјуа од IMDB некако? 2. Дали има опција да се снима она што го гледам во моментот?
На врв Дно