Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 15 pro max

  1. iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256GB од Телеком.мк

    iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256GB од Телеком.мк

    Продавам iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256GB, купен од Телеком МК, активиран и кратко тестиран, наместено предно заштитно стакло одма. Напомена, Natural titanium е во голем дефицит и со многу поголема побарувачка, ако проверите, ќе видите дека во мобилариве има само Црн и плав, како и на...
На врв Дно