1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jassum20
Последна активност:
9 Април 2020 во 16:24
Зачленет:
15 Февруари 2014
Мислења:
21
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
31 Март 1991 (Возраст: 29)

Сподели

jassum20

Intern, Машко, 29

jassum20 последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 9 Април 2020 во 16:24