• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ekupi

  1. D

    Искуство со ekupi.mk?

    Гледам имаат доста солидни и добри цени. Дури и предобри во некои случаи. Некој да сподели искуство?
На врв Дно