Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3080

 1. Nvidia 3080 Founders edition

  Nvidia 3080 Founders edition

  Grafickata e socuvana maksimalno, smeneti se thermal pads- Thermal Grizzly isto i pasta-Krynout Extreme Moze da se vidi i proba, sleduva so celosno pakuvanje.
 2. Продавам ASUS TUF RTX 3080

  Продавам ASUS TUF RTX 3080

  Продавам ASUS TUF RTX 3080 10G. Графичката е купена од СЕТЕК и подлежи под гаранција до 12.12.2024. Графичката е одлично сочувана и користена е стриктно за гејминг, ја продавам поради апгрејд на RTX 3090. Цена 37.000
 3. Се продава MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G

  Се продава MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G

  Користена во домашни услови и во одлична состојба. Падовите се променети со Gelid GP Extreme (вредност од 50 €) со што термалните вредности се значително подобрени во однос на фабричката верзија. Го има еден од најдобрите и најтивки кулери во својата класа. Купена од Mindfactory.de доаѓа со...
 4. Нема Слика

  Купувам 3080-3090 по разумна цена

  Како што гласи насловот: Купувам 3080-3090 по разумна цена. Понуди ПП.
 5. Nvidia RTX 3080 (Zotac Gaming LHR)

  Nvidia RTX 3080 (Zotac Gaming LHR)

  Продавам нова графичка картичка, нарачана и денес (28.06.2022) добиена од Gjirafa50, Mодел: ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3080 TRINITY LHR 10 GB, GDDR6X Конкретно овој модел: Графичка картичка ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3080 TRINITY LHR 10 GB, GDDR6X. 320 битни Причина за продажба: најверојатно ќе...
На врв Дно