Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Delta111

Се продава MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
630 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Користена во домашни услови и во одлична состојба. Падовите се променети со Gelid GP Extreme (вредност од 50 €) со што термалните вредности се значително подобрени во однос на фабричката верзија. Го има еден од најдобрите и најтивки кулери во својата класа. Купена од Mindfactory.de доаѓа со оригиналната кутија и со гаранција до 2024 година. Цена 630 €.

Информации

Автор
Delta111
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
803
На врв Дно