Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

Nvidia RTX 3080 (Zotac Gaming LHR)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
45.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам нова графичка картичка, нарачана и денес (28.06.2022) добиена од Gjirafa50,
Mодел:

ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3080 TRINITY LHR 10 GB, GDDR6X​


Конкретно овој модел: Графичка картичка ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3080 TRINITY LHR 10 GB, GDDR6X. 320 битни

Причина за продажба: најверојатно ќе се оди на 3080Ti/3090Ti.


Цена: 45000 ден (фиксна)

Тел: 070673024

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
953

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно