Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Woofer

Продавам ASUS TUF RTX 3080

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
37.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам ASUS TUF RTX 3080 10G. Графичката е купена од СЕТЕК и подлежи под гаранција до 12.12.2024. Графичката е одлично сочувана и користена е стриктно за гејминг, ја продавам поради апгрејд на RTX 3090.

Цена 37.000

Информации

Автор
Woofer
Поднесена
Последна промена
Прегледи
824

Повеќе огласи од Woofer

На врв Дно