Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Nvidia 3080 Founders edition

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
480 €
Истекува

Опис

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
347

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно