Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

24"

 1. DELL P2422H

  DELL P2422H

  Користен неколку месеци, без никаква маана. Доаѓа комплет со кутија и кабли како од продавница. За жал нема писмена гаранција. 7500 денари
 2. Нема Слика

  DELL P2419H

  Мониторот е користен околу 1 година (произведен почеток на 2021). Состојбата му е 10/10, нема никаква козметичка или функционална забелешка. Specs: Panel: IPS Resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz Pixel per Inch (PPI): 92 Contrast Ratio: 1000 : 1 (typical) Brightness: 250 cd/m² (typical) Response...
На врв Дно