Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

DELL P2422H

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Користен неколку месеци, без никаква маана. Доаѓа комплет со кутија и кабли како од продавница.
За жал нема писмена гаранција.
7500 денари

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
288

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно