• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #90

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,945
   • Реакции
    4,208
   • Поени од трофеи
    1,702
  2. Ми се допаѓа

   DonFrozex

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,099
   • Реакции
    1,357
   • Поени од трофеи
    480
 • Вчитување…
На врв Дно