• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1716

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6)

  1. Ми се допаѓа

   cacko1

   Gaining Experience 37
   • Мислења
    338
   • Реакции
    419
   • Поени од трофеи
    215
  2. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,414
   • Реакции
    11,726
   • Поени од трофеи
    2,317
  3. Ми се допаѓа

   Ace Lud

   Unstoppable Од Skopje
   • Мислења
    1,127
   • Реакции
    2,067
   • Поени од трофеи
    1,375
  4. Ми се допаѓа

   fis1976

   On your way to fame 45 Од Скопје
   • Мислења
    505
   • Реакции
    972
   • Поени од трофеи
    255
  5. Ми се допаѓа

   gokica

   Модератор
   • Мислења
    8,752
   • Реакции
    11,237
   • Поени од трофеи
    2,342
  6. Ми се допаѓа

   Metuzalem

   Epic Од 1000 Скопје
   • Мислења
    6,776
   • Реакции
    12,188
   • Поени од трофеи
    2,327
 • Вчитување…
На врв Дно